Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Ацикловір - проти всіх типів герпесу

Ацикловір - проти всіх типів герпесу

Термін «герпес» знайщм сьогодні кожному, тому фармацевтичні компанії приділяють величезну увагу розробки ефективних ліків для боротьби з вірусом герпесу.
Існує кілька типів герпетичних вірусів і кожен з них призводять до довічного інфікування.
Herpes Simplex - 1 або вірус простого герпесу 1 типу (ВПГ-1) передається через оральні контакти (поцілунки, користування загальним посудом або предметами особистої гігієни). Є причиною типових герпетичних пухирців на губах;
Herpes Simplex - 2: передача ВПГ-2 здійснюється при статевих контактах і призводить до генітального герпесу;
Varicella Zoster - збудник вітряної віспи. Це дитяча інфекція, яка передається повітряно-крапельним шляхом. Призводить до розвитку вітрянки з утворенням на тілі характерних бульбашок з рідиною всередині;
Herpes Zoster - вірус оперізуючого герпесу. Вірус призводить до виникнення свербежу, почервоніння і висипань в області іннервації якого-небудь нерва. Захворювання часто супроводжується сильним болем по ходу нерва.
Для місцевого лікування герпесу фармакологи розробили універсальний препарат проти всіх типів герпес-вірусів - мазь ацикловір.
При нанесенні на шкіру препарат прискорює загоєння старих і перешкоджає утворенню нових бульбашок.
Ацикловір також знижує біль при оперізуючий герпес і знижує ризик розвитку органних ускладнень, а також володіє невеликою імуностимулюючою активністю.
Але не варто також забувати про грамотно підібране медикаментозне лікування, для якнайшвидшого одужання.
На нашому сайті
EU-Apteka. Ви зможете придбати повний перелік медикаментів і лікарських засобів для лікування, а також ефективної профілактики герпетичної інфекції і зміцнення Вашого імунітету.