Похудение

Сахарный Диабет

Лечебная Косметика

Лидеры Продаж

Специальное предложение

Скидки

Принципи харчування для зниження рівня холестерину

Принципи харчування для зниження рівня холестерину

Підвищений показник холестерину в крові протягом тривалого часу може призвести до розвитку серйозних захворювань, тому так важливо стежити за режимом харчування і фізичних навантажень. 

Існують наступні загальні рекомендації по харчуванню для зниження рівня холестерину в крові:

• Скоротити кількість споживаних вуглеводів, а їх міститься найбільше в таких продуктах як: білий цукор, кондитерські вироби, макарони. 

• Ніколи не переїдати на ніч і після 20:00. 

• Обмежити споживання тваринних жирів, а саме: відмовитися від страв зі свинини, качатини, вершкового масла, сосисок, ковбас та напівфабрикатів. 

• Збільшити в меню частку жирних сортів риби і морепродуктів, морської капусти. 

• Надані молочні продукти повинні містити мінімум жиру, м'ясо - тільки пісне. 

• Бобові - повинні стати невід'ємною частиною раціону.  Квасоля, чечвіца і зелений горошок, поповнюють організм фосфолипидами, які здатні розчиняти холестерин і виводити його з організму. 

Вживати більше фруктів і овочів, бажано в свіжому вигляді.  Так як вони сприяють уповільненню всмоктування холестерину в кишечнику. 

У відповідь на такі систематичні і корисні старання організм виробить більше «хорошого» холестерину, що дозволить вам довше залишатися молодими і здоровими. 

А інтернет-аптека EU-Apteka допоможе Вам підібрати медикаменти і вітамінні комплекси для підтримки в нормі не тільки холестерину, а й функціонування всього організму в цілому.